×

Okulumuzda tanıtım eğitimlerimize katılmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

  Hera Altın Oran Akademi

  2015 yılında kurulmuş olan kursumuz milli eğitim bakanlığı denetiminde kaliteli hizmet vermektedir. Kursumuzda; Microblading, Kalıcı makyaj, İpek kirpik, Kirpik lifting ve Saç simülasyonu eğitimleri sunulmaktadır. Kursta öğrettiğimiz bilgilerin daha kalıcı ve uygulanabilir olması için canlı modeller eşliğinde pratik dersler verilmektedir. Kursiyer kapasitemiz 10 kişi kadar olup bunun yanında online eğitim imkanları da sağlamaktadır. Online eğitim imkanlarımız canlı dersler şeklinde olup haftada 3 gün ve toplamda 24 Saat olarak düzenlenmektedir. Bu kurslar sonrasında kursiyerlerimize verilecek olan sertifikalarımız Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olup denkliği olan ülkelerde de geçerliliği vardır.

  Bu sektörde yenilikçi kendini sürekli geliştiren çağa ayak uyduran geleceğin tasarım modellerini şimdiden öngörebilen nitelikli uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Güzellik kursundan öte kursiyerlerimizle özel bir bağ kurarak onların gelişmesi ve ileriki meslek yaşantılarında alacakları aksiyonlarda her daim yanlarında bulunmak ve onların gelişimini takip etmek üzere bir ömürlük bağ kurma hedefinde olan bir kurum olarak kendimizi görüyoruz. İşinde parmakla gösterilecek profesyoneller yetiştirerek piyasada rekabetçi kendini sürekli döneme ayak uyduran ve gelecek kuşakların ihtiyaçlarını şimdiden öngörebilen ve bunun için içerikler üreten dinamik bir birey yetiştirmekteyiz.
  Profesyonel ekibimiz ve birikmiş deneyimlerimizle kurslarımızda kullanılan boya malzemeleri ve makine ve teçhizatların büyük bir kısmını yüksek kalite standartlarında kendimiz üretmekteyiz.

  EĞİTİMLERİMİZ

  Kalıcı Makyaj Eğitimi

  Detaylı Bilgi

  Microblading Eğitimi

  Detaylı Bilgi

  Güzellik Uzmanlığı Eğitimi

  Detaylı Bilgi

  Epilasyon Uygulayıcısı Eğitimi

  Detaylı Bilgi

  Saç Simülasyonu Eğitimi

  Detaylı Bilgi

  Profesyonel Makyaj Eğitimi

  Detaylı Bilgi

  Protez Tırnak Eğitimi

  Detaylı Bilgi

  İpek Kirpik Eğitimi

  Detaylı Bilgi

  Kirpik Lifting Eğitimi

  Detaylı Bilgi

  Görüşme başlat
  Destek
  Sağlıklı günler
  Size nasıl yardımcı olabiliriz