×

Okulumuzda tanıtım eğitimlerimize katılmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Hera Altın Oran Akademi

2015 yılında kurulmuş olan kursumuz milli eğitim bakanlığı denetiminde kaliteli hizmet vermektedir. Kursumuzda; Microblading, Kalıcı makyaj, İpek kirpik, Kirpik lifting ve Saç simülasyonu eğitimleri sunulmaktadır. Kursta öğrettiğimiz bilgilerin daha kalıcı ve uygulanabilir olması için canlı modeller eşliğinde pratik dersler verilmektedir. Kursiyer kapasitemiz 10 kişi kadar olup bunun yanında online eğitim imkanları da sağlamaktadır. Online eğitim imkanlarımız canlı dersler şeklinde olup haftada 3 gün ve toplamda 24 Saat olarak düzenlenmektedir. Bu kurslar sonrasında kursiyerlerimize verilecek olan sertifikalarımız Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olup denkliği olan ülkelerde de geçerliliği vardır.

Bu sektörde yenilikçi kendini sürekli geliştiren çağa ayak uyduran geleceğin tasarım modellerini şimdiden öngörebilen nitelikli uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Güzellik kursundan öte kursiyerlerimizle özel bir bağ kurarak onların gelişmesi ve ileriki meslek yaşantılarında alacakları aksiyonlarda her daim yanlarında bulunmak ve onların gelişimini takip etmek üzere bir ömürlük bağ kurma hedefinde olan bir kurum olarak kendimizi görüyoruz. İşinde parmakla gösterilecek profesyoneller yetiştirerek piyasada rekabetçi kendini sürekli döneme ayak uyduran ve gelecek kuşakların ihtiyaçlarını şimdiden öngörebilen ve bunun için içerikler üreten dinamik bir birey yetiştirmekteyiz.
Profesyonel ekibimiz ve birikmiş deneyimlerimizle kurslarımızda kullanılan boya malzemeleri ve makine ve teçhizatların büyük bir kısmını yüksek kalite standartlarında kendimiz üretmekteyiz.

EĞİTİMLERİMİZ

Kalıcı Makyaj Eğitimi

Detaylı Bilgi

Microblading Eğitimi

Detaylı Bilgi

Güzellik Uzmanlığı Eğitimi

Detaylı Bilgi

Epilasyon Uygulayıcısı Eğitimi

Detaylı Bilgi

Saç Simülasyonu Eğitimi

Detaylı Bilgi

Profesyonel Makyaj Eğitimi

Detaylı Bilgi

Protez Tırnak Eğitimi

Detaylı Bilgi

İpek Kirpik Eğitimi

Detaylı Bilgi

Kirpik Lifting Eğitimi

Detaylı Bilgi

Görüşme başlat
Destek
Sağlıklı günler
Size nasıl yardımcı olabiliriz